Kodu > Tooted > Pikisuunaline / tsükliline keevitaja > Pikisuunaline õmblusmasin

Pikisuunaline õmblus keevitajad

Pikisuunaline õmblus keevitajad
Pikisuunaline õmblus keevitajad, õmbluse keevitus masin automaatne piki Seam Keevitajate on mõeldud toru tipitud pikisuunaline õmblus, mis sobib weldment paksusega 0,8-8 mm, ühelt poolelt keevitus tagasi moodustumisega. See on lihtsalt kasutatavad masin, mis on stabiilne ja usaldusväärne kvaliteet...
Toote üksikasjad:

Pikisuunaline õmblus keevitajad, õmbluse keevitus masin

Automaatne piki Seam Keevitajate on mõeldud toru tipitud pikisuunaline õmblus, mis sobib weldment paksusega 0,8-8 mm, ühelt poolelt keevitus tagasi moodustumisega. See on lihtsalt kasutatavad masin, mis on stabiilne ja usaldusväärne kvaliteet. MMA võrreldes on suur release töökoormus töötaja ja poolelioleva keevitus kvaliteedi ja tootlikkuse.

Seade suudab töötada SAW/TIG/MIG/MAG/plasma vorm automaatne keevitus süsteem pikisuunaline õmblus. Seade võtab vastu koosteüksuse struktuuri ning Mainframe'i/keevitus võimu allikas/pneumaatiline positsioneerimise klamber/traat-feeder/jahutus süsteem ja keskne juhtimissüsteem, lihtne laadimine ja lossimine, hea paindlikkust.

Seadmete vastutav töötleja suudab kontrollida automaatselt ja käsitsi, keevitus relv libistades plaat sirge kiirus kuvatakse digitaalselt, eraldatud vooluahela kiiruse reguleerimine, keevitada õmbluse pikkuse saab eelnevalt määrata.


Hot Tags: pikisuunaline õmblus keevitajad, Hiina tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, odav, youbest, keevitamiseks, youbest lõikamine
Seonduvad tooted
Küsitlus: