Kodu > Uudised > Sisu
American River College püüab säde huvi keevitus karjääri
Mar 12, 2016

POOLT JESSICA HICE

Et meelitada ja rohkem keevitus töötajate koolitust, American River College laupäeval edendada oma tehniline Haridus programmid.

Ameerika Welding Society ja kolleegiumi sõnul tuleb riigil vaja üle 374000 keevitajad poolt 2024. Ühiskonna julgeolekusektorile laupäeva sündmus, virtuaalne reaalsus keevitus kogemusi ja käed-külge meeleavaldusi. Kohalike ettevõtete seadistada kabiinid ja -üliõpilaste ja lõpetajate taotluste pakkuda.

Laupäev, veebruar 6, 2016 kell American River College Sacramento keevitus Expo kuvatakse keevitus näokate. Keevitamiseks tööstuses peab töötajate ja kolleegiumi üritab meelitada õpilasi treenida keevitus karjääri.
Laupäev, veebruar 6, 2016 kell American River College Sacramento keevitus Expo kuvatakse keevitus näokate. Keevitamiseks tööstuses peab töötajate ja kolleegiumi üritab meelitada õpilasi treenida keevitus karjääri. Mark Reese, kolledži keevitus osakonna esimees ja professor, ütles keevitaja Keskmine vanus on 55. Reese ütles nelja-aastase kraadi ei ole vaja liituda välja.

"Õpilased, kes käivad siin koolis on palgatud," Reese ütles, viidates Tööpakkumised keevitus klassis. American River College pakub sertifitseerimise keevitajad on vaja on ja uuendada iga kuue kuu järel. "Üliõpilased maksma $30 annetus. Kui nad ei ole seda, me palume, et nad tulevad tagasi hiljem, pärast töö, et aidata saada. "

Kolleegium on viis erinevat sertifikaati ja keevitus tehnoloogiat kraadi. Brandon Beattie, keevitus spetsialist, ütles, et on võimalik õpilaste saamiseks ühel semestril, nagu iga vaja 14 ühikut.

REKLAAM

Beattie lõpetanud American River College 2015 oma keevitus sertifitseerimine lõpuks "töö oma tee üles" saada valgust raudtee ja veduri keevitaja Siemens Sacramento.

"Siemens palkas 40 inimest alates septembrist – 75 protsenti alates kohaliku kogukonna kolledžeid," ütles Beattie. Viimane keevitus ettevõtted ilme palgata õpilased, sest nad on "halvad harjumused" ja saate konkreetset tööd teha "ehitatud", Beattie ütles.

Beattie ütles ta võlgneb oma edu kolledži keevitus programmi.

"Mulle makstakse on lõbus," ütles ta. "Kui sa midagi sa armastad, ei tööta."

Jason ja Rebecca suved ütles, nad on endised narkomaanid, kes pöördus oma elu ümber veidi enne Jason hakkas käivad kolleegium.

"Selles klassis on põhjust muuta," ütles Rebecca suved.

2008. aastal öeldi lapse kaitseseadised teenused võttis oma 1 - ja 2-aastase pojaga. Pärast nende taastamise protsess algas, lapsed olid tagasi ja lõpuks hakkas Jason Summers, käivad American River College.

"Mul on sertifitseeritud viis aastat," ütles Summers, kes töötab JB radiaatorid on Sacramento.

Trish Caldwell, kolledži dekaan tehnilist haridust, ütles tech osakondade ja tech õpilased saavad tähelepanuta.

"Tech haridus on kadunud gümnaasiumid," ütles ta.

Caldwell ütles ta oli elevil kolleegiumi saadud tehtud toetus, mida programmi uuendamiseks.

2015. aasta pälvisid viis Põhja-California kolledžid, sealhulgas Ameerika jõgi ja teised Los Rios Community College District, 5 miljonit dollarit toetust Põhja-California Community College Ameerika töö käigus algatust.

Vastavalt US Department of Labor veebilehel, loob programm õpipoisiõppe mudeliks Põhja-California.

Vastavalt USA Bureau of Labor Statistics, Keskmine palk keevitajad on $37,420, $17,99 Keskmine tunnitasu. Kaubandusliku draiverid, keevitus inspektorid, müügiesindajad ja tehnikute igal aastal teenida $47.000 ja $55000. Kõige pöörates töö valdkonnas, mis nõuab, on materjalide insener Keskmine aastane palga kohta $87,690.