Kodu > Uudised > Sisu
Beijing Esseni keevitus & lõikamine Fair 2016
Mar 11, 2016

Peking Esseni keevitus ja lõikamine õiglane (BEW), mis on kaasrahastasid Hiina masinaehitus ühiskonnas (CMES), keevitus CMES asutus, Hiina keevitus Assotsiatsiooni (CWA), keevitus seadmed komitee CWA, saksa Welding Society (DVS) ja Messe Esseni GmbH, on üks maailma juhtiv professionaalne keevitus näitustele. Kümneid tuhandeid spetsialistid keevitus tööstuse (tootjad, turustajad, esindajad, teadusasutused, valitsusasutused jne) meelitab igal aastal.

BEW on edukalt töötanud 20 korda ja ulatus see on laienenud iga kord. Vaatamata uusi eksponente suurendada, paljud kuulsad eksponenti nagu Lincoln, Panasonic, Golden Bridge, Kaiyuan Group, ABB, Peking ja nii edasi tulevad regulaarselt, mis tagavad kvaliteedi ja standardiga messi. Mis puudutab 21. BEW bruto Väljapanekuala oli 84,700 ㎡with üle 900 eksponenti 28 riigist, neist 189 eksponenti olid välismaalt. Messi ajal, 44,152 külastaja kirjed 49 riikide ja piirkondade jõudnud külastada messi. Külastajad on peamiselt masinate tootmine, surveanumate, autotööstus, vedurid, naftasaaduste torustikud, laevaehituse, lennunduse ja kosmose töötlev tööstus. Ligi 40 kodu- ja välismaiste erialakirjanduses, seotud näitused veebilehed on teatanud õiglane.

Suurim ja mõjukaim sündmus, BEW loob platvormi jaoks, kui ka impordi ja ekspordi kaubanduse üle kogu maailma. 21 Peking Esseni keevitus ja lõikamine õiglane on 14-17, juuni 2016 toimuvad uue Hiina rahvusvahelise messikeskuse Pekingis.