Kodu > Uudised > Sisu
Veeru & buum TIG, Plasma, MIG keevitus
May 11, 2016

Kosmose- ja tuuma kohta rangemate nõuete täitmiseks veeru ja boom manipulaatorid vaja erakordne jäikus ja madal läbipainet koormuse all. Muud olulised nõuded hõlmavad sileys ja järjepidevust telje liikumine. Koosolekul neist nõudmistest mitmesuguseid veeru ja boom manipulaatorid on projekteeritud kvaliteetne featuring sub komponente ja stress kergendust tooteid, mis on disain, mis pakub klassi parim stabiilsuse. Disaini filosoofia viiakse suuremate raskeveokite mudelite.


Väikesõidukite ja protseduurid on üldiselt rohkem kohaldatavust kosmose- ja kerge täpsus ehitustel, kus minimaalne buum läbipainde ja värinat täielik buum laiendi puudumine on olulised tegurid. Valikud on olemas täpselt buum (lineaarne keevitus rakenduste) jaoks või isegi täpsuse veeru draivi (vertikaalne) kasutades retsirkulatsiooni palli kruvi tüüp mehhanismid. Nagu kõik veeru ja boom manipulaatorid buum ja veeru liikumine on võimalik täpsus laagrid ja juhend, kuidas. Disain omadused paks lõik tooteid, mis on kergendust, et tagada straightness ja kindlasti stressi. Kohaldatav keevitada protsessid hõlmavad TIG, plasma- ja MIG/MAG, kui kõrge taseme keevitada pea kandevõime ei ole peamine tegur.


Raske tollimaksu ja ekstra raskeveokite veeru ja boom manipulaatorid jagada sama disain tunnuseid, lihtsustatud ja tollimaksu manipulaatorid, et nad ka sobib täpselt nagu Dual Arc-Plasma hõlmavaid taotlusi / TIG. Kuid need üksused leiate rakenduse, mis on peamiselt seotud MIG/MAG ja uppunud plasmakaare (SAW) pakuvad mitmesuguseid valikulised lisad, sealhulgas jõul vankrid ja kuningas kinnitada rotatsiooni veeru. Eriline liiga travel vankrid on saadaval kõik kontrolli ja töötlemisseadmete keevitada.


Kui tehases on oluline siis pakume mudelid mis funktsioon teleskoopsilindrit buum, minimeerida taga ruumi nõuetele. Liikumine teleskoopsilindrit lõigud on sünkroonne, et tagada kõrgeim võimalik osavalt liikuma.


Kõik veeru ja boom manipulaatorid on mõeldud töötamiseks kasutab mitmeid kontrolle. Sõltuvalt suurusest ja tollimaksu võib buum kontrolli sagedus inverter tüüpi ajam kodeerija tagasiside kaudu.