Kodu > Uudised > Sisu
Laser seadmete aitab Minster metallist kokkupanija
Mar 14, 2016

Sidney Daily News

MINSTER-Fabcor on ajakohaste tehnoloogia muutumisest state-of-the-art laser toru või ja igav mill Devlieg ostes.

"Fabcor on nüüd võimalik pakkuda kõige kaasaegsemaid toru laserlõikus turul täna," ütles Jon Hoying, president ja omanik Fabcor.

Fabcor, mis on 72 000 ruutmeetri, 8-aaker tootmisüksus, on metallist kokkupanija pood.

Pere-ettevõte tutvustas oma uut BLM LT8 laser toru cusster, mahuga 28 jalane toru pikkus 3500 w lõikur. Masin saab lõigata kuni 8 tolli square ja läbimõõt ja seda saab lõigata süsiniku, roostevaba teras ja alumiinium, kuni kolmveerand tollise terasest.

"BLM tegeleb ka avatud profiilid, kaasa arvatud nurgad, korterid, talad ja kanalid, ka nelinurgad, ruudu ja ringi torud," ütles Hoying. "Pesa ja vahekaarti ja blokeerivad liigeste lahutatakse valmistamise kulud. Samuti oleme valmis pikkusega, suuruse augu puurida ja lõigata iga kuju geomeetria, kaotades kulukate komplekt ups, käitlemis- ja ekstra labor materjali. "

Uus seade võimaldab Fabcor olema osavad.

"Raske instrumentaarium on kõrvaldada ja asendada maksimeeritud tootmise aeg ja minimaalne jäätmete paindlik valguskiir," ütles Hoying. "Me konsolideerida erinevad läbimõõdud, kujundid ja seinapaksusega luua komplektid. 3D kallutada lõikepea pakub längus servad keevitada prep, kaob vajadus käsitsi lihvima."

Firma on in-house mehaaniline võimeid, sealhulgas Devlieg seeria 5K igav Mill, täpsus, horisontaalsel võllil tabeli igav, freesimine ja puurimine masin.

"Mehaaniline mill ühendab äärmise täpsuse ja jäikus," Hoying ütles. "Devlieg masinad igat tüüpi ja suurusega toorikuid, sealhulgas vahend tuba, ühes tükis töö ja tootmise rakenduste täpne augud ja pinnad täpne asukoht ning selle suurus on kopsakaid 40-tollise x 72-tolline koormus kaalupiirang 10,300 naela."

Fabcor jätkuvalt pakkuda 3D CAD projekteerimine, korter laserlõikus, Painutuspink ja jooksvalt, Mig, Tig ja kohapeal ja robotite keevitus, märg või pulber mantel viimistluse, koostude, Fabcor kuuluvate sõidukite tarnete ja on olnud teenistuses hotelli 32 aastat.