Kodu > Tooted > Toru Spool Fabrication torujuhtme > Toru eeltöötlus tootmisliinid

Automaatne torustiku tootmisliini

Automaatne torustiku tootmisliini
Automaatne tootmisliini torustik, automaatne toru Spool Fabrication tootmisliini seal on kaks toru spool valmistamise süsteem: fikseeritud ja konteinerite. Fikseeritud tüüp sobib rohkem raske töö koormus valmistamine ja saada suuremat automatiseerimist. Konteinerite liik on rohkem...
Toote üksikasjad:

Automaatne torustiku tootmisliini, automaatne toru Spool Fabrication tootmisliini


On kahte tüüpi toru spool valmistamise süsteem: fikseeritud ja konteinerite. Fikseeritud tüüp sobib rohkem raske töö koormus valmistamine ja saada suuremat automatiseerimist. Konteinerite liik sobib rohkem saidi valmistamise kohta.


Omadused:
1. sobib toru läbimõõt: 2 ~ 60andquot;
2. sobivad toru SCH:3 ~ 100 mm
3. kiire ja täpne lõikamine efektiivsust ja mõju
4. Multi-tüüpi viltune tüüp, sealhulgas ühe V, V ja J tüüp
5. motoriseeritud MF paigaldamise-up tagab paigaldamise-up täpsuse
6. konveier käsitlemise parandamine käitlemise efficiencence
7.TIG/RMD-MIG/MAG/FCAW/Saw keevitust saadaval
8. automaatne toru keevitus määr: kuni 80%
9. tuleb sobitada tootmise haldus

Konfiguratsioon:

1Toru lõikamine andamp; Lõikamise kõik-ühes masin
2Kiire bänd nägin lõikamismasin
3Kiire CNC toru otsas lõikamise masin
4Kahe / Multi-Axis CNC leek/Plasma lõikamise masin
5MF toru paigaldamine-up Station
6Konveieri käitlussüsteemi
7Automaatne toru keevitus Station (erinevaid saadaval, 8andquot; tüüp, 24andquot tüüpi, 32andquot; tüüp, 48andquot; tüüp, 60andquot; tüüp)


Projekteerimine on võime vähendada aeg #39; s tööjõudu tarbimise meloni Dia. tolline valmistamise tööd. Meie disaini võimalusi saab kasvõi 0.142 manhour/D.I. See tähendab, terviklik tootlikkuse alusel automaatse valmistamise režiim võib ulatuda kuni 15 korda suurem kui traditsiooniline käsitsi režiimi all.

Meie lahendus hõlmab valmistamine erinevatest materjalidest, nagu C.S, S. S, legeeritud terasest, kahepoolne S. S. jne, toru dia. 2andquot; et 60andquot;. Lisaks meie automaatne keevitus station saab teha automaatse TIG / RMD-MIG root pass ja TIG / RMD-MIG/MIG/SAW täite- ja liigu kork.

Me mitte ainult tõhus toru spool tootmine lahendus, vaid annavad kiire ehitada töökojas lahendust, tooraine eeltöötlus, lõpetanud poolid mittepurustavad katsetamine lahus, mis võib kiirendada kogu tootmistsükli ehitus ja projekti kvaliteedi tagamiseks.

Meie toru spool valmistamise süsteem on tunnustatud kogu maailmas ja on paljud kuulsad töövõtjad üle kogu maailma tänu kõrge efektiivsusega ja kvaliteetse tootmise ja enamasti tööjõu kokkuhoid eeliseid kasutada.


Hot Tags: Automaatne torustiku tootmise liin, Hiina tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, odav, youbest, keevitamiseks, youbest lõikamine
Seonduvad tooted
Küsitlus: