Kodu > Tooted > Keevitus Tarvikud > Volfram grinder

Tabelis olevad volframelektroodihvlid

Tabelis olevad volframelektroodihvlid
Laua volframelektroodihisturid Professionaalne volframist lõikamis- ja lihvimismasin, sobib kogu läbimõõduga volframi ja kogu nurga all, mille lõikamise ja pikkuse seadistamine on lihtne. Tungsten veski on hädavajalik TIG seadmed. See laua volframi lihvimismasin kaasaegse ...
Toote üksikasjad:

Tabelis olevad volframelektroodihvlid


Professionaalne volframist lõikamis- ja lihvimismasin, sobib kogu läbimõõduga volframi ja kogu nurga all, lõikamise ja pikkuse seadistamise funktsioon on lihtne töötada.

Volframi veski on hädavajalik TIG-seade. Selle lauavõrega volframist lihvimismasin kaasaegse disainiga, lihtsa konstruktsiooniga, kergesti kasutatav, on pikkust piirav funktsioon ja koonuse peenestusfunktsioon. Volframikoonus, mida kasutatakse tavapärase lihvimise teel pikisuunas peenestamiseks põiki, et parandada volframikarva toimivust ja ei seondu keevituspõhjaga, ei vähene volframit ega pika tööiga.


Omadused

Lihtne konstruktsioon, lihtne kasutada;

Volframi lõikamine ja lihvimine;

Nurga ja lõike pikkuse kalibreerimise kuva.


Spetsifikatsioonid

Üksus

Parameetrid

Volframelektroodi läbimõõt (mm)

f1.0 ? f1.6 ? f2.4 ? f3.2 ? f4,0

Nurga ulatus

20 ° -60 °

Minimaalne pikkus lihvimiseks

30mm

Suurus (L * W * H)

280x170x205 mm

Pöörlemiskiirus (r / min)

2800

Nimipinge

220V, 50Hz

Võimsus

250W

Kaal

11 kg


YOUBEST on üks juhtivaid Hiina Tungsten Grinder tootjaid ja tarnijaid, tere tulemast meie tehases hulgimüügi odava laine volframelektroodi jahvatusseadmed.

Hot Tags: laua volframelektroodi jahvatusseadmed, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, odavad, teie kõige parem keevitus
Seonduvad tooted
Küsitlus: